fbpx

Nasza oferta – grupy zorganizowane

Podczas pobytu w Forrest Glamp oferujemy wiele aktywności związanych z wyjątkową historią Jaślisk, jak i pięknym położeniem u podnóża beskidzkich lasów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Daj nam tylko wcześniej znać, że jesteś zainteresowany! Organizacja większości warsztatów możliwa jest wyłącznie dla grup zaorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Spragnieni leśnych przygód? Zapraszamy na przygodę z Sebą, znanym również jako Dziki Beskid – miłośnikiem przyrody i karpackich lasów. Beskid Niski na styku z Bieszczadami to unikalny w skali Europy teren, na którym dzika przyroda broni się przed nieobliczalną ludzką ręką. Tysiące hektarów starych jodłowo-bukowych lasów, skrywa w sobie kwintesencję współczesnego wyobrażenia o dzikiej krainie.


Wkręć się w Zielone – warsztaty zielarskie na łonie unikalnej przyrody Beskidu Niskiego Jak rozpoznać właściwą roślinę? Jak odróżnić ją od podobnej, być może trującej? Jak wykonać szybkie i proste preparaty zastępujące podstawowe medykamenty? Zapraszamy na cykl spotkań z Bartoszem Jemiołą – farmaceutą zafascynowanym właściwościami ziół i medycyną naturalną.


Warsztaty w drewnie to propozycja spotkania z Krzysztofem Rodakiem znanym jako RoncziArt – beskidzkim rzemieślnikiem i mistrzem drewna. Warsztaty łyżkarskie, bo o nich mowa, to oferta dla wszystkich – zapraszamy i dorosłych i tych najmłodszych!


„Boże Ciało’, „Twarz’, „Wino Truskawkowe” – gdzie dokładnie były kręcone? O tym który dom był filmową plebanią, gdzie Maciej Stuhr wjeżdżał traktorem do baru i wiele innych anegdotek opowie Wam Marek Szałaj – mieszkaniec Jaślisk, dzięki któremu Andrzej Stasiuk i Dariusz Jabłoński zdecydowali się na kręcenie zdjęć właśnie w Jaśliskach. Zapraszamy na spacer szlakiem filmowym!


Nie wziąłeś ze sobą roweru? Nie szkodzi! Skorzystaj z naszego sprzętu i eksploruj okolice z perspektywy dwóch kółek. 3h – 10 zł 1 dzień – 25 zł fotelik – 5 zł/dzień Dzieci do lat 6 jeżdżą za darmo!