Namioty

Cennik 2022 / 2023
SEZON WYSOKI (WAKACJE, DŁUGIE WEEKENDY, ŚWIĘTA)
Namiot Standard – 460 zł
Namiot Premium, Domek – 520 zł
Namiot De Lux – 580 zł

* minimum 3 noce, bez meldunków w soboty
POZA SEZONEM
Namiot Standard – 400 zł
Namiot Premium, Domek – 440 zł (4 osoby), + 40 zł każda kolejna osoba
Namiot De Lux – 480 zł (4 osoby), + 40 zł każda kolejna osoba

* minimum 2 noce, bez meldunków w soboty

  Nasza oferta to glampingowe namioty i domek z widokiem na rzekę, graby, lipy i czeremchy, blisko przyrody, na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Gwarantujemy niezapomniany czas i najlepsze, leśne wspomnienia.

  Forrest Glamp to sześć namiotów i domek, wyposażonych we wszystko, czego potrzeba dla komfortowego wypoczynku. Wygodne łóżka i miękkie poduchy dla strudzonych leśnymi wędrówkami oraz ciepły prysznic i gotowy do zaparzenia kawy ekspres będą czekać na naszych Gości w każdym z namiotów.

  Nasza oferta w wersji standard skierowana jest do 4-osobowych załóg, namioty premium oraz domek pomieszczą nawet 6-osobową ekipę, a de lux i 7 osób!

  Standardowo na wyposażeniu każdego z namiotów znajduje się:

  • łazienka z prysznicem, zestaw ręczników;
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny;
  • jedno podwójne łóżko małżeńskie i jedno piętrowe, zestaw pościeli;
  • meble do przechowywania Waszych skarbów;
  • kącik do spokojnego spożywania przyrządzonych posiłków;
  • planszówki i książki na długie wieczory;
  • palenisko.

  Dodatkowo każdy namiot wzbogacony jest o 15 metrowy, drewniany taras z kompletem wypoczynkowym – idealne miejsce do zatopienia się w książce i chwili relaksu.

  Chętnie ugościmy Was razem z Waszymi czworonogami! Jednak z uwagi na dobro wszystkich naszych Gości pobyt z psami możliwy jest w tylko w namiotach Standard. W trosce o zdrowie alergików, namioty Premium i De Lux pozostają wolne od czworonożnych Przyjaciół. Pamiętajcie również, że Forrest Glamp to nieogrodzony teren blisko natury i dzikiej zwierzyny – swojego psiaka zabieracie ze sobą na własną odpowiedzialność!