fbpx

Forrest Glamp

Pomysł glampingu zrodził się z potrzeby stworzenia czegoś swojego, co będzie blisko natury, z daleka od miasta. To miejsce, gdzie można złapać równowagę, wyciszyć się i zwolnić tempo.


Pomyśleliśmy, że jest to dobry czas na to, by zacząć realizować marzenia swoje, a nie cudze .
Nasza wspólna droga, którą idziemy od lat, to nie tylko praca, ale przede wszystkim czas dla siebie, rodziny, unikanie skrajności, docenianie i akceptowanie tego, co się ma oraz podróżowanie.


To właśnie nasze wspólne wyjazdy w różne zakątki świata pokazały nam mnóstwo możliwości i uświadomiły, że w życiu nie jest najważniejsze posiadanie, tylko „bycie”. Dlatego też Forrest Glamp, pomimo swoich dużych możliwości obszarowych, nie będzie miejscem, w którym spotka się duża liczba osób. Zależało nam na kameralności, bo tylko wtedy uda się stworzyć miejsce pełne spokoju, harmonii i równowagi – w myśl szwedzkiego powiedzenia – LAGOM – czyli nie mniej, nie więcej – tyle, ile trzeba.


Nazwę wymyśliliśmy razem – jedno z nas Forrest, drugie – Glamp. I wszystko, co tu zobaczycie, zostało stworzone wspólnie, zawsze w porozumieniu i dobrej energii – uzupełniając się.


Ten glamping to nie tylko my, to też ludzie, którzy nam pomagali na co dzień i też tacy, którzy wspierali na odległość i czuli, że jest w tym pomyśle potencjał, by stworzyć coś wyjątkowego.


Dlatego nasi kochani goście, przyjaciele, znajomi bliżsi i dalsi, czujcie się tu wyjątkowo, odpoczywajcie, inspirujcie się, głęboko oddychajcie, bo wędrówki po górach sprawiają, że patrzymy na wszystko z dystansem i sprawy nie do rozwiązania nagle wydają się nam błahe i proste. Czerpcie z tego miejsca jak najwięcej. Stworzyliśmy je nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Was.

Pozdrawiamy,
Ilona i Lech


Nasza ekipa

Forrest Glamp to również ludzie, dzięki którym udało się stworzyć tak wyjątkowe miejsce. Na pewno nie raz miniecie się na glampingu, usłyszycie głośny śmiech Basi i piękne opowieści Sebastiana, poznajcie nas!

Basia

To właśnie Basia odpowiada na wszystkie Wasze pytania, odpisuje na dziesiątki maili i odbiera kolejne telefony – żadna rezerwacja nie umknie jej uwadze! Zawsze uśmiechnięta, nasz dobry duch, nie pozostawi nikogo w potrzebie. Basię znajdziecie w naszej Recepcji – zajrzyjcie do niej, a na pewno udzieli się Wam jej dobry nastrój!


Sebastian

Ojciec Chrzestny Forrest Glamp, od początku zaangażowany w powstanie glampingu – od poszukiwań najlepszej lokalizacji, przez planowanie i nadzór prac, aż po ich realizację – nie uznaje że się nie da, człowiek od zadań specjalnych, zna historię każdej użytej deski i śrubki. Miłośnik przyrody i beskidzkich lasów – jeżeli nie ma go na Glampie, to naprawdpodobniej znajdziecie go w lesie lub nad rzeką.


Ania

Nasz człowiek od komunikacji, PR i innych marketingów. Jeżeli coś nie działa na WWW, to pewnie jej sprawka, a jeżeli działa, to tym bardziej jej! Na co dzień wspiera nas z Wrocławia, ale gdy tylko ma wolną chwilę i akurat nie jest w Afryce, od razu mknie do Jaślisk. Możecie złapać ją na naszym FB, gdzie odpowiada na Wasze wiadomości i prowadzi profil.


Zbyszek

Nasz nocy anioł stróż i garde du corps Forrest Glamp. Człowiek o gołębim sercu, ale niech nie zwiodą Was pozory – jego uwadze nie umknie żaden nieproszony gość – czy to zbłąkany turysta, czy przebiegający przez Glampa jeleń. Zbyszka spotkacie w okolicach Recepcji, najczęściej w godzinach wieczornych.


Blisko natury

Bliskość przyrody i życie w zgodzie z naturą towarzyszą nam w Forrest Glamp każdego dnia. Chętnie korzystamy z plonów ziemi i darów lasu, pamiętając przy tym o zachowaniu równowagi środowiska. Tak też stworzyliśmy i prowadzimy nasz glamping – w poszanowaniu ziemi, w trosce o przyrodę i otaczające nas naturalne piękno.

Tego również oczekujemy od naszych Gości – szacunku dla beskidzkiej przyrody i zwierzyny.


Nasza oferta

Podczas pobytu w Forrest Glamp oferujemy wiele aktywności związanych z wyjątkową historią Jaślisk, jak i pięknym położeniem u podnóża beskidzkich lasów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – wybrane aktywności możesz zamówić bezpośrednio na miejscu.

Przygoda w lesie

Bezkresne lasy, wrzosowiska, ukwiecone setkami ziół połoniny, czyste jak łza potoki – a w samym środku największe polskie drapieżniki – wilki, niedźwiedzie i rysie. Spragnieni leśnych przygód? Zapraszamy na spotkanie z Dzikiem Beskidem – miłośnikiem przyrody i karpackich lasów.


Spotkanie z Zielarzem

Jak rozpoznać właściwą roślinę? Jak odróżnić ją od podobnej, być może trującej? Jak wykonać szybkie i proste preparaty zastępujące podstawowe medykamenty? Leśna apteczka – o tym jak z darów lasu zrobić najlepsze eliksiry opowiem Wam Bartek Jemioła.


Warsztaty łyżkarskie

Warsztaty w drewnie to propozycja spotkania z Krzysztofem Rodakiem znanym jako RoncziArt – beskidzkim rzemieślnikiem i mistrzem drewna. Warsztaty łyżkarskie, bo o nich mowa, to oferta wyrabiania narzędzi gospodarczych dla wszystkich – zapraszamy i dorosłych i tych najmłodszych!


Spacer szlakiem filmowym

“Boże Ciało’, “Twarz’, “Wino Truskawkowe” – gdzie dokładnie były kręcone?  O tym który dom był filmową plebanią, gdzie Maciej Stuhr wjeżdżał traktorem do baru i wiele innych anegdotek opowie Wam Marek Szałaj.


Nie ma nudy!

Forrest Glamp to nie tylko wygodne i przestronne namioty, to miejsce oferujące szereg atrakcji dla wszystkich naszych Gości. Na terenie glampingu czekają na Was:

 • rzeka
 • plaża
 • leżaki i kosze plażowe
 • ognisko przy rzece
 • chata ogniskowa
 • boisko do siatkówki plażowej i badmintona

Dla miłośników wszelkiego rodzaju gier i zabaw przygotowaliśmy:

 • piłkarzyki
 • tenis stołowy
 • planszówki
 • krokiet (nie mylcie z krykietem:))
 • ringo
 • boule

A dla poszukujących wytchnienia i chwili relaksu proponujemy:

 • sauna
 • balia
 • zakątek ziołowy
 • hamaki
 • krzewy owocowe
 • wygodne pufy

Świetnie się prezentujemy!

Malownicze widoki i oszałamiające zachody słońca będą idealnym uzupełnieniem Twojej kolekcji podróżniczych kadrów. Zapraszamy do naszej Galerii.